kilka słów o marce

 


ZIOLOLEK-LINOMAG-EMOLIENTY-baner-1100x160

Good_Brand_2017logo_warstwy

Nasza marka została laureatem nagrody DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Kosmetyki pielęgnacyjne dla dzieci i niemowląt. Bardzo dziękujemy za zaufanie :)

Marka LINOMAG® od pokoleń kojarzona jest z największą dbałością o skórę nie tylko dorosłych ale przede wszystkim najmłodszych.
Jedynym producentem Linomagu jest Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” – polska firma z ponad 70-letnią tradycją w leczeniu i pielęgnacji skóry. 
Pierwszy produkt pod marką LINOMAG® zjechał z taśmy produkcyjnej zakładu przy ul. Bydgoskiej w Poznaniu w drugiej połowie lat 50-tych i był to początek dynamicznego rozwoju marki oraz fali sukcesów serii emolientów.

Tworzymy nasze produkty z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu preparaty LINOMAG® łączą w sobie skuteczność, bezpieczeństwo, delikatność i bogactwo składników naturalnego pochodzenia. Marka LINOMAG® powstała by zaspokoić potrzeby skóry wrażliwej, suchej i alergicznej.

 

ZIOLOLEK6

Główny składnik w serii emolientów LINOMAG® jest linum usitatissimum – olej z siemienia lnianego, w skład którego wchodzą: kwas alfa-linolenowy, kwas linolowy, kwas olejowy. Źródło kwasów OMEGA – 3 i OMEGA – 6 oraz witamina E.

Skoncentrowana siła naturalnego oleju lnianego została przez nas opatentowana
(Patent nr PL 215312 B1 – stabilizacja oleju lnianego)

Wszystkie produkty marki LINOMAG® są przebadane dermatologicznie.

LINOMAG® to wyjątkowa, bezpieczna, hipoalergiczna receptura, bardzo dobrze tolerowana przez skórę już od 1. dnia życia.

LINOMAG® myje i pielęgnuje, zapewnia ochronę i zdrowy rozwój skóry oraz bezpieczeństwo stosowania. LINOMAG® od dziesięcioleci dba, by na buziach naszych małych Klientów zawsze gościł uśmiech.

LINUS MAMY NAS DOCENIŁY, DZIECI SIĘ Z NAMI PRZYJAŹNIĄ  

Zapraszamy na nasz fanpage:  www.facebook.com/LinomagEmolienty  16 000 DZIĘKUJEMY

Zapraszamy do obejrzenia nowej reklamy