Zgłoś działanie niepożądane produktu leczniczego

 

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” Sp. z o.o. zbiera wszystkie informacje dotyczące bezpieczeństwa stosowania swoich produktów, rejestruje je i monitoruje.
Prosimy o zgłaszanie do nas każdego zaobserwowanego niepożądanego działania oraz każdej innej informacji o bezpieczeństwie stosowania naszych produktów.
Działaniem niepożądanym produktu leczniczego (Ustawa Prawo Farmaceutyczne) jest każde szkodliwe i niezamierzone działanie produktu leczniczego.
Jeżeli jesteś pacjentem, przedstawicielem ustawowym lub opiekunem faktycznym pacjenta i chciałbyś zgłosić działanie niepożądane jednego z naszych produktów, prosimy o wypełnienie załączonego poniżej formularza i przesłanie go do nas pocztą, faksem lub e-mailem. Prosimy o wypełnienie najdokładniej jak to możliwe.

Pobierz formularz zgłoszenia działania niepożądanego dla pacjenta/opiekuna pacjenta:
Przyjecie_zgloszenia_SOPP

Jeśli jesteś fachowym pracownikiem służby zdrowia i chcesz zgłosić działanie niepożądane prosimy o wypełnienie załączonego poniżej formularza i przesłanie go do nas pocztą, faksem lub e-mailem.

Pobierz formularz zgłoszenia działania niepożądanego:
Formularz zgłoszenia działania niepożądanego

Jeśli chcesz zgłosić fakt zastosowania produktu leczniczego P.F „Ziołolek” Sp. z o.o. u kobiet w ciąży, prosimy o wypełnienie załączonego poniżej formularza i przeslanie go do nas pocztą, faksem lub e-mailem.

Pobierz formularz narażenia na lek w czasie ciąży:
Formularz narażenia na lek w czasie ciąży

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” Sp. z o.o
Starołęcka 189
61-341 Poznań
tel./fax: +48 61 835 23 63
e-mail: sekretariat@ziololek.pl

W okresie dni ustawowo wolnych od pracy oraz w dni robocze po godzinie 14:00, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia niepożądanego działania produktu leczniczego lub formularza narażenia na lek w czasie ciąży na adres e-mail: pv@rapofarm.pl

Osoba odpowiedzialna za nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii (QPPV)
Kontakt całodobowy (24h/dobę, 7 dni w tygodniu)

Tomasz Michalak
tel./fax: +48 61 834 11 58
tel. kom. +48 668 220 613
e-mail: t.michalak@ziololek.com.pl